OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GX-AG010-1 - Аголна Брусилка

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-12000 W јачина6500 rpm во празен од180 mm макс. големина на дискМ14 големина на браникПодесива рачка2,2 kg тежина2 година гаранција Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 673Нема инфорамции

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-1

2000 W јачина
6500 rpm во празен од
180 mm макс. големина на диск
М14 големина на браник
Подесива рачка
2,2 kg тежина

2 година гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GX-AG010-1 - Аголна Брусилка

3,999 ден