OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GU10 5W - LED светилка 4100k

- 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон - 5W јачина - 400 Lm јачина на светло - Ra>80 индекс на репрод. на боја - 4100 K боја на светло -... Прочитај повеќе

199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7021Нема инфорамции
- 220 - 240 ~ 50/60 Hz напон - 5W јачина - 400 Lm јачина на светло - Ra>80 индекс на репрод. на боја - 4100 K боја на светло - 38° светлосен сноп - 30000 h животен век - А+ енергетска вредност
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GU10 5W - LED светилка 4100k

199 ден