OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GR 810 - Плинска скара

• Надворешна скара за гас• моќност: 2,55kW• Дијаметар на областа на скара: Ø 44 см• Отстранлива лента за емајл со рачки• Дополнителна лента за отстранување• Преносен и практичен• Висина на скара... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 638Нема инфорамции
• Надворешна скара за гас
• моќност: 2,55kW
• Дијаметар на областа на скара: Ø 44 см
• Отстранлива лента за емајл со рачки
• Дополнителна лента за отстранување
• Преносен и практичен
• Висина на скара 60 см
• Со регулатор на притисок на гас
• За надворешна употреба

• Гасна врска: Ø 8 mm
• Вид на гас: течен нафтен гас (бутан) G30 + (пропан) G31
• Категорија на гас: I 3B / P
• Притисок (mbar): 30

• Димензии на пакетот (во мм): 463 (L) x 141 (Ш) x 459 (Н)
• Нето тежина: 6.11 кг
• Бруто тежина: 6,75 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GR 810 - Плинска скара

2,999 ден