OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GKS1561-FR - Кујнска вага

Висококвалитетна вага од Iskra, која мери со неверојатна точност, отстапка само 1% од реалната тежина. • максимално оптоварување: 10 кг• точност: 1г• стакло од дебелина од 4 мм• панел на допир•... Прочитај повеќе

899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9349Нема инфорамции

Висококвалитетна вага од Iskra, која мери со неверојатна точност, отстапка само 1% од реалната тежина.

• максимално оптоварување: 10 кг
• точност: 1г
• стакло од дебелина од 4 мм
• панел на допир
• ЛЦД позадинско осветлување
• копче за прекинувач за единици:
• грам
• Паунд
• унца
• милилитар
• TARE функција
• автоматско исклучување
• Гумени стапала
• Индикатор за преоптоварување и ниска батерија
• Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
• Димензија: 230x160 mm

• Димензии на пакувањето (во мм): 168 (L) x 30 (W) x 240 (H)
• Нето тежина: 0,6 кг
• Бруто тежина: 0,7 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GKS1561-FR - Кујнска вага

899 ден