OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GH-033 - Пластеник

Димензии: 2500 x 2000 x 2110mm (ДxШxВ) Материјал: Метални цевки Ø19 mm со PP спојка, PE-LD мрежа, платно Пакување: кутија Тежина: 12 kg Прочитај повеќе

4,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9342Нема инфорамции

Димензии: 2500 x 2000 x 2110mm (ДxШxВ)

Материјал:
Метални цевки Ø19 mm со PP спојка,
PE-LD мрежа, платно
Пакување: кутија

Тежина: 12 kg

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GH-033 - Пластеник

4,999 ден