OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GH-007 - Пластеник

Димензии: 1800 x 1420 x 820mm (ДxШxВ) Материјал: Метални цевки Ø16 mm со PP спојка, PE-LD мрежа, платно Пакување: кутија Димензии на кутијата (во mm): 740 (Д) x 220 (Ш) x... Прочитај повеќе

2,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9344Нема инфорамции

Димензии: 1800 x 1420 x 820mm (ДxШxВ)

Материјал:
Метални цевки Ø16 mm со PP спојка,
PE-LD мрежа, платно
Пакување: кутија
Димензии на кутијата (во mm): 740 (Д) x 220 (Ш) x 150 (В)

Тежина: 3,6 kg

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GH-007 - Пластеник

2,299 ден