OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 кг Точност: 100 гр Калено стакло со дебелина од 5 мм LCD осветлување копче за преклопни единици: • килограм •... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
 • Дијагностички баланс
 • БИА - анализа на биоелектричната импеданса
 • максимално оптоварување: 150 кг
 • Точност: 100 гр
 • Калено стакло со дебелина од 5 мм
 • LCD осветлување
 • копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
 • Тач вклучување
 • автоматско исклучување
 • Гумени ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Димензија: 300x300 мм
 • Димензии на пакувањето (во мм): 315 (Д) x 32 (Ш) x 325 (V)
 • Гаранција - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

ISKRA GBF1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

999 ден