OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra GB 2616 A - Плинска скара со капак

Jачина: 17,5 kW Палење: Piezo механизам Површина за печење: 660 х 405 mm од емајлирано леано железо Површина за готвење: 333 х 257 mm со решетки Грејна мрежа 4 х индивидуални... Прочитај повеќе

23,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2289Нема инфорамции
Jачина: 17,5 kW Палење: Piezo механизам Површина за печење: 660 х 405 mm од емајлирано леано железо Површина за готвење: 333 х 257 mm со решетки Грејна мрежа 4 х индивидуални контроли на пламениците, и 1 х електричен 220 mm од страна Капак: не’рѓосувачки челик Индикатор за температура: да Странична полица и сад за собирање отпадни масти Тркалца за лесно движење: да Боја: инокс и црна Гориво: плин тип G30 и G31 (не доаѓа со скарата) Тежина: 35,5 Kg Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra GB 2616 A - Плинска скара со капак

23,999 ден