OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra G4 1.5W - LED светилка 3000k

Моќност: 1.5W Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Осветленост: 90Lm Индекс на репродукција на боја: Ra> 80 Температура на бои: 3000K Светлост: 180 ° Времетраење: 30.000h Класа: A + Димензии: 10мм,... Прочитај повеќе

195 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7024Нема инфорамции
Моќност: 1.5W Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Осветленост: 90Lm Индекс на репродукција на боја: Ra> 80 Температура на бои: 3000K Светлост: 180 ° Времетраење: 30.000h Класа: A + Димензии: 10мм, висина 35мм
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra G4 1.5W - LED светилка 3000k

195 ден