OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra G-2235-06 - Внатрешна TV антена

- Канали (фреквенција): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz); UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz) - Број на елементи: 3 - Контрола на засилување: FM и VHF 15 dB; UHF 25... Прочитај повеќе

1,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7590Нема инфорамции
- Канали (фреквенција): FM & VHF Ch. 2-12 (47-230 MHz); UHF Ch. 21-69 (470-862 MHz)
- Број на елементи: 3
- Контрола на засилување: FM и VHF 15 dB; UHF 25 dB
- Агол на ротација: 0 ° -90 °
- Импеданса: 75 Ohm
- Напојување: AC 220V, 50 Hz
- Опсег: FM & VHF 20 dB; UHF макс. 36 dB - DVB-T2 ready
Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra G-2235-06 - Внатрешна TV антена

1,299 ден