OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra FS-9017A - Машина за сецкање

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 150W• Дијаметар на сечилото: 9 189 mm• Сечило од не'рѓосувачки челик• Должина на сечење: 160-170 мм• Прилагодлива дебелина на сечење: 0-20 мм• Метално... Прочитај повеќе

4,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7585Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 150W
• Дијаметар на сечилото: 9 189 mm
• Сечило од не'рѓосувачки челик
• Должина на сечење: 160-170 мм
• Прилагодлива дебелина на сечење: 0-20 мм
• Метално куќиште: алуминиум
• држач за отпадоци од храна
• Лизгач за храна
• Гумени стапала
• Лесна работа
• циклус на должност приближно. 4 мин

• Димензии на пакувањето (во мм): 410 (L) x 295 (W) x 295 (H)
• Нето тежина: 3,98 кг
• Бруто тежина: 4,7 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra FS-9017A - Машина за сецкање

4,499 ден