OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-15%

Iskra FP-1601 - Стоечки вентилатор на вода

Јачина: 75wНапон: 220-240v~50/60HzДијаметар: Ø 40cmФункција на нишање: 75 степениПодесување на наклон: 15 степени3 брзини3 крилна перкаЧасовник: до 7,5hДалечинско управувањеФункција за распрскување водаЗаштита од прегревањеГумирано подножје на ногалкатаДолжина на кабел: 1,5m Прочитај повеќе

6,990 ден 5,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9308Нема инфорамции

Јачина: 75w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 40cm
Функција на нишање: 75 степени
Подесување на наклон: 15 степени
3 брзини
3 крилна перка
Часовник: до 7,5h
Далечинско управување
Функција за распрскување вода
Заштита од прегревање
Гумирано подножје на ногалката
Должина на кабел: 1,5m

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra FP-1601 - Стоечки вентилатор на вода

6,990 ден 5,999 ден