OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra FH 105 - Калорифер

Напон: 220V-240V~50/60HzМоќност: 1800W-2100W• 2 јачини: 1000W - 2000W• 3 функции на дување: ладно, топло, жешко• Функција за одржување на топлина• Заштита од прегревање• Заштита од превртување• Термостат• Индикатор• Должина на кабел:... Прочитај повеќе

1,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2865Нема инфорамции
Напон: 220V-240V~50/60Hz
Моќност: 1800W-2100W
• 2 јачини: 1000W - 2000W
• 3 функции на дување: ладно, топло, жешко
• Функција за одржување на топлина
• Заштита од прегревање
• Заштита од превртување
• Термостат
• Индикатор
• Должина на кабел: 1,5m
• Димензии на пак (mm): 220 (D) x 155 (Š) x 220 (V)
• Нето тежина: 0,8 kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra FH 105 - Калорифер

1,399 ден