OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra FH 06 - Калорифер

Моќ: 1000w, 2000w, Термостат, Регулација на температура, 3 поставки на вентилаторот, Керамички греач, Заштита од прегревање, топло/ладно,  Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2866Нема инфорамции
Моќ: 1000w, 2000w,
Термостат,
Регулација на температура,
3 поставки на вентилаторот,
Керамички греач,
Заштита од прегревање, топло/ладно, 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra FH 06 - Калорифер

999 ден