OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ES500 Електричен пиштол/ Распрскувач за боја

• Моќност: 500W• Напон: 220-240V ~ 50H• Брзина на проток: 900 ml / мин• Волумен на контејнер: 900 ml• Големина на млазницата: 2,5 mmДодатоци:• Сад за проверка на вискозитет• Четка за... Прочитај повеќе

3,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Моќност: 500W
• Напон: 220-240V ~ 50H
• Брзина на проток: 900 ml / мин
• Волумен на контејнер: 900 ml
• Големина на млазницата: 2,5 mm
Додатоци:
• Сад за проверка на вискозитет
• Четка за чистење
• Игла за чистење
• Димензии на пакувањето (во mm): 276 (L) x 135 (Ш) x 258 (H)
• Нето тежина: 1,8 кг
• Бруто тежина: 2 кг
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ES500 Електричен пиштол/ Распрскувач за боја

3,999 ден