OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO LD-5N12E - Метро

Метро на извлекување: Должина на метрото: 5m Ширина на метрото: 19mm Метро во жолта боја  со скала во mm Магнети поставени на метрото за полесна употреба Куќиште од ABS материјал Гумирана... Прочитај повеќе

279 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

Метро на извлекување:

  • Должина на метрото: 5m
  • Ширина на метрото: 19mm
  • Метро во жолта боја  со скала во mm
  • Магнети поставени на метрото за полесна употреба
  • Куќиште од ABS материјал
  • Гумирана заштита на куќиштето
  • Фиксна кочница за метрото
  • Класа на прецизност - II
  • Пакување: PVC рачка за закачување
  • Димензии  (во mm): 80 (Д) x 35 (Ш) x 125 (В)  
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO LD-5N12E - Метро

279 ден