OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-RS710 - Професионална сабјеста пила

• Напон: 230-240V ~ 50Hz• моќност: 710W• Брзина во празно: 0-2500 врт / мин• должина на сечење: 20 мм• променлива брзина• дебелина на сечење:   - дрво: 115 мм   - железо: 3... Прочитај повеќе

5,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8582Нема инфорамции
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• моќност: 710W
• Брзина во празно: 0-2500 врт / мин
• должина на сечење: 20 мм
• променлива брзина
• дебелина на сечење:
   - дрво: 115 мм
   - железо: 3 мм
• додатоци:
   - 1 x сечило од дрво
   - 1 x метален нож
• Димензии на пакувањето (во мм): 490 (L) x 80 (W) x 190 (H)
• Нето тежина: 2,5 кг
• Бруто тежина: 3 кг
Гаранција 24 месеци
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-RS710 - Професионална сабјеста пила

5,599 ден