OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-RH40L-1600 - Хилта

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50HzМоќност: 1600W (max)Ударна моќ: 9.5 JБрзина без оптоварување:• при вртење: 0–630 min-1• при удар: 0–3800 min-1Максимално дупчење на:   • бетон: 40 mm   • дрво: 60 mmДодатоци:• конусно... Прочитај повеќе

12,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9525Нема инфорамции

Карактеристики:

Напон: 230-240V ~ 50Hz
Моќност: 1600W (max)
Ударна моќ: 9.5 J
Брзина без оптоварување:
• при вртење: 0–630 min-1
• при удар: 0–3800 min-1
Максимално дупчење на:   
• бетон: 40 mm   
• дрво: 60 mm
Додатоци:
• конусно длето: 18×320 mm  
• сврдел: 18×320 mm
SDS MAX систем
Додатна рачка

Гаранција 24 месеци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-RH40L-1600 - Хилта

12,599 ден