OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-RH32K-1500 - Хилта

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50HzМоќност: 1500W (max)Ударна моќ: 5.5 JБрзина без оптоварување:• при вртење: 0–880 min-1• при удар: 0–4350 min-1Максимално дупчење на:   • железо: 13 mm   • бетон: 32 mm   •... Прочитај повеќе

9,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9524Нема инфорамции

Карактеристики:

Напон: 230-240V ~ 50Hz
Моќност: 1500W (max)
Ударна моќ: 5.5 J
Брзина без оптоварување:
• при вртење: 0–880 min-1
• при удар: 0–4350 min-1
Максимално дупчење на:   
• железо: 13 mm   
• бетон: 32 mm   
• дрво: 42мм
Додатоци:
• плоснато длето: 14×250 mm  
• конусно длето: 14×250 mm  
• сврдел: 8,10,12×150 mm
• заштита од прашина
SDS+ систем
Додатна рачка

 Гаранција 24 месеци

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-RH32K-1500 - Хилта

9,999 ден