OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-JS710 - Професионална убодна пила

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
Моќност : 710W
Подесувачки агол на сечење: од 0-45° 
Број на движења - празен од: 1000 - 3100 min-1
Должина на движењето - 23mm
Променлива брзина
Дебелина на сечењето:
- дрво - 105mm
- пластика - 10mm
- железо - 20mm
Пулсирачки од: 4 степени
Димензии на пакувањето (во mm) : 215 (Д) x 84 (Ш) x 280 (В) 

2 години гаранција

4,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra ERO IE-JS710 - Професионална убодна пила

  4,499 ден