OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-JS400 - Професионална убодна пила

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност : 400W Подесувачки агол на сечење: од 0-45° Број на движења - празен од: 1000 - 3000 min-1 Должина на движењето - 18mm Променлива брзина Дебелина... Прочитај повеќе

2,499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8580Нема инфорамции
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност : 400W Подесувачки агол на сечење: од 0-45° Број на движења - празен од: 1000 - 3000 min-1 Должина на движењето - 18mm Променлива брзина Дебелина на сечењето: - дрво - 55mm - пластика - 6mm - железо - 10mm Димензии на пакувањето (во mm) : 200 (Д) x 77 (Ш) x 270 (В) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-JS400 - Професионална убодна пила

2,499 ден