OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-HT262 Тример за жива ограда

• Капацитет на моторот: 25,4 см3• Тип на моторот: двотактен• Воздушно ладење на моторот• моќност: 0,7 kW• Брзина во празно: 3000 вртежи во минута• Брзина на моторот без оптоварување: 7000 мин-1•... Прочитај повеќе

10,899 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Капацитет на моторот: 25,4 см3
• Тип на моторот: двотактен
• Воздушно ладење на моторот
• моќност: 0,7 kW
• Брзина во празно: 3000 вртежи во минута
• Брзина на моторот без оптоварување: 7000 мин-1
• Должина на сечилотоо: 535 мм
• Должина на мечот: 694 мм
• Капацитет на резервоарот за гориво: 0,32 L
• Прилагодлива рачка: лево / десно 90 °
• Димензии на пакувањето (во мм): 1170 (L) x 270 (W) x 220 (H)
• Нето тежина: 6,5 кг
• Бруто тежина: 7,5 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-HT262 Тример за жива ограда

10,899 ден