OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-GC580 - Бензиска моторна пила

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 58 cm3 Номинална излезна моќност: 2.15 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1 Резервоар за гориво -... Прочитај повеќе

12,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9522Нема инфорамции

Карактеристики:

Зафатнина на моторот - 58 cm3
Номинална излезна моќност: 2.15 kW
Тип на мотор: двотактен
Воздушно ладење на моторот
Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1
Резервоар за гориво - 550 ml
Резервоар за моторно масло - 260 ml
Должина на меч - 457 mm
Погонски чекор: 8.255 mm (.325")
Тежина - 5,5 kg

2 година гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-GC580 - Бензиска моторна пила

12,499 ден