OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-GC401 - Бензиска моторна пила

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 40,1 cm3  Номинална излезна моќност: 1.4 kW Тип на мотор: двотактен Воздушно ладење на моторот Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1 Резервоар за гориво - 310 ml Резервоар... Прочитај повеќе

9,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9307Нема инфорамции

Карактеристики:

  • Зафатнина на моторот - 40,1 cm3 
  • Номинална излезна моќност: 1.4 kW
  • Тип на мотор: двотактен
  • Воздушно ладење на моторот
  • Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1
  • Резервоар за гориво - 310 ml
  • Резервоар за моторно масло - 180 ml
  • Должина на меч - 355 mm 
  • Погонски чекор: 9525 mm (3/8")
  • Тежина - 6 kg

2 година гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-GC401 - Бензиска моторна пила

9,999 ден