OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-GC370 - Бензиска моторна пила

'- Зафатнина на моторот - 37 cm3 - Номинална излезна моќност: 1.2 kW - Тип на мотор: двотактен - Воздушно ладење на моторот - Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1... Прочитај повеќе

8,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 9306Нема инфорамции
'- Зафатнина на моторот - 37 cm3 - Номинална излезна моќност: 1.2 kW - Тип на мотор: двотактен - Воздушно ладење на моторот - Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1 - Резервоар за гориво - 310 ml - Резервоар за моторно масло - 180 ml - Должина на меч - 355 mm - Погонски чекор: 9525 mm (3/8") - Тежина - 6 kg Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-GC370 - Бензиска моторна пила

8,999 ден