OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

• Капацитет на моторот: 25,4 см3• Номинален излез: 0,9 kW• Брзина во празно: 3.000-10.500 врт / мин• Тип на моторот: двотактен• Воздушно ладење на моторот• Капацитет на резервоарот за гориво: 230... Прочитај повеќе

8,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Капацитет на моторот: 25,4 см3
• Номинален излез: 0,9 kW
• Брзина во празно: 3.000-10.500 врт / мин
• Тип на моторот: двотактен
• Воздушно ладење на моторот
• Капацитет на резервоарот за гориво: 230 ml
• Капацитет на резервоарот за масло: 160 ml
• Должина на мечот: 304 мм
• Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8 ")
• Димензии на пакувањето (во мм): 300 (L) x 250 (W) x 255 (H)
• Нето тежина: 3,6 кг

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

8,499 ден