OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-ER12-1600 - Електрична глодалка

• Моќност: 230-240V~50Hz• Јачина: 1600W• Вртежи: 8.000-30.000 min-1• Глава: 8 / 12 mm• Макс. површина: 60 mm• Ограничувач на длабочина на мелење• Приклучок за усисување• Димензии (mm): 295  x 145 x... Прочитај повеќе

6,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10182Нема инфорамции

• Моќност: 230-240V~50Hz
• Јачина: 1600W
• Вртежи: 8.000-30.000 min-1
• Глава: 8 / 12 mm
• Макс. површина: 60 mm
• Ограничувач на длабочина на мелење
• Приклучок за усисување
• Димензии (mm): 295  x 145 x 255
• Тежина: 4,1 kg

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-ER12-1600 - Електрична глодалка

6,599 ден