OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-ED850 - Професионална вибрациона дупчалка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност : 850W Вртежи во празен од, при вртење : 0-3000 врт / мин Вртежи во празен од, при удар: 0-48000 врт / мин Променлив футер: Ø... Прочитај повеќе

3,350 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8578Нема инфорамции
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност : 850W Вртежи во празен од, при вртење : 0-3000 врт / мин Вртежи во празен од, при удар: 0-48000 врт / мин Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm Променлива брзина Две насоки на вртење Гумирана рачка Додатна рачка Мерач за длабочина Димензии на пакувањето (во mm) : 295 (Д) x 77 (Ш) x 262 (В) Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-ED850 - Професионална вибрациона дупчалка

3,350 ден