OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-ED710 - Професионална вибрациона дупчалка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
Моќност : 710W  
Вртежи во празен од при вртење : 0-2800 врт / мин 
Вртежи во празен од при удар: 0-44800 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Додатна рачка
Мерач за длабочина
Димензии на пакувањето (во mm) : 261 (Д) x 73 (Ш) x 267 (В) 

2 години гаранција

3,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra ERO IE-ED710 - Професионална вибрациона дупчалка

  3,499 ден