OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-ED500 - Професионална електрична дупчалка

Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност : 500W  Вртежи : 0-2700 врт / мин Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm Променлива брзинаДве насоки на вртењеГумирана рачкаДимензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72... Прочитај повеќе

2,990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8576Нема инфорамции

Напон: 220-240V ~ 50Hz 
Моќност : 500W  
Вртежи : 0-2700 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72 (Ш) x 255 (В) 

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-ED500 - Професионална електрична дупчалка

2,990 ден