OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-ED1050 - Професионална вибрациона дупчалка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz Моќност :1050W  Двостепен менувач:Вртежи во празен од, при вртење : 0-1200 / 0-3200 врт / мин Вртежи во празен од, при удар: 0-19200 / 0-51200 врт / мин Променлив футер: Ø... Прочитај повеќе

4,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8579Нема инфорамции

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
Моќност :1050W  
Двостепен менувач:
Вртежи во празен од, при вртење : 0-1200 / 0-3200 врт / мин 
Вртежи во празен од, при удар: 0-19200 / 0-51200 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Додатна рачка
Мерач за длабочина
Димензии на пакувањето (во mm) : 340 (Д) x 89 (Ш) x 272 (В) 

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-ED1050 - Професионална вибрациона дупчалка

4,499 ден