OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-DS3-600 - Штрафилица за гипс картон

• Моќност: 220-240V~50Hz• Јачина: 600W• Брзина: 0-2400 min-1• Глава: шестаголна 1/4"• Граничник за длабочина• Променлива брзина• Две насоки на вртење• Димензии (mm): 365  x 80  x 255 • Тежина: 1,78 kg 2... Прочитај повеќе

4,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10175Нема инфорамции

• Моќност: 220-240V~50Hz
• Јачина: 600W
• Брзина: 0-2400 min-1
• Глава: шестаголна 1/4"
• Граничник за длабочина
• Променлива брзина
• Две насоки на вртење
• Димензии (mm): 365  x 80  x 255 
• Тежина: 1,78 kg

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-DS3-600 - Штрафилица за гипс картон

4,599 ден