OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-DH65M-1700 - Електричен кршач

• Моќност: 230V~50Hz•Јачина: 1700W• Ударна јачина: 50 J• Брзина при удар: 1900 min-1• Анти-вибрациски• SDS HEX систем• Опрема:  - конусно длето 30x410 mm  - плоснато длето 30x410 mm  - метална кутија•... Прочитај повеќе

14,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10176Нема инфорамции

• Моќност: 230V~50Hz
•Јачина: 1700W
• Ударна јачина: 50 J
• Брзина при удар: 1900 min-1
• Анти-вибрациски
• SDS HEX систем
• Опрема:
  - конусно длето 30x410 mm
  - плоснато длето 30x410 mm
  - метална кутија
• Димензии (mm): 710  x 165  x 300
• Тежина: 15,5 kg

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-DH65M-1700 - Електричен кршач

14,799 ден