OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-CS1800 - Професионална кружна пила

Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1800W  Вртежи во празен од -5000 врт / мин Дијаметар на сечилото -  Ø 210mm Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 73mmДлоабочина на сечење под агол од... Прочитај повеќе

7,699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8584Нема инфорамции

Напон: 220-240V ~ 50Hz 
Моќност :1800W  
Вртежи во празен од -5000 врт / мин 
Дијаметар на сечилото -  Ø 210mm 
Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 73mm
Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 48mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел - 2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 395 (Д) x 275 (Ш) x 275 (В) 

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-CS1800 - Професионална кружна пила

7,699 ден