OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-AJ8-240 - Ротациона шлајферка

Спецификации: - Моќност: 230-240V~50Hz - Јачина: 240W - Број на вртежи: 12.000 min-1 - Број на вибрации: 24.000 min-1 - Пречник на вибрациски круг: 2 mm - Брусна плоча: Ø125 mm... Прочитај повеќе

2,599 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10177Нема инфорамции
Спецификации: - Моќност: 230-240V~50Hz - Јачина: 240W - Број на вртежи: 12.000 min-1 - Број на вибрации: 24.000 min-1 - Пречник на вибрациски круг: 2 mm - Брусна плоча: Ø125 mm - Сад за собирање прашина Димензии (mm): 200 x 125 x 170 Тежина: 1,3 kg Гаранција: 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-AJ8-240 - Ротациона шлајферка

2,599 ден