OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-AJ8-240 - Ротациска брусалка

• Моќност: 230-240V~50Hz• Јачина: 240W• Број на вртежи: 12.000 min-1• Број на вибрации: 24.000 min-1• Пречник на вибрациски круг: 2 mm • Брусна плоча: Ø125 mm• Сад за собирање прашина• Димензии (mm):... Прочитај повеќе

2,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции

• Моќност: 230-240V~50Hz
• Јачина: 240W
• Број на вртежи: 12.000 min-1
• Број на вибрации: 24.000 min-1
• Пречник на вибрациски круг: 2 mm 
• Брусна плоча: Ø125 mm
• Сад за собирање прашина
• Димензии (mm): 200  x 125  x 170 
• Тежина: 1,3 kg 

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-AJ8-240 - Ротациска брусалка

2,599 ден