OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-AJ46-450 - Ротациона шлајферка

Спецификации: - Моќност: 230-240V~50Hz - Јачина: 450W - Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1 - Број на вибрации: 12.000 - 24.000 min-1 - Пречник на вибрациски круг: 2.5 mm -... Прочитај повеќе

3,499 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10178Нема инфорамции
Спецификации: - Моќност: 230-240V~50Hz - Јачина: 450W - Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1 - Број на вибрации: 12.000 - 24.000 min-1 - Пречник на вибрациски круг: 2.5 mm - Брусна плоча: Ø150 mm - Сад за собирање прашина Димензии (mm): 290 x 125 x 190 Тежина: 2 kg Гаранција: 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-AJ46-450 - Ротациона шлајферка

3,499 ден