OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-AJ12-300 - Вибрациона брусалка

• Моќност: 230-240V~50Hz• Јачина: 300W• Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1• Број на вибрации: 12.000 - 24.000 min-1• Пречник на вибрациски круг: 2,5 mm • Брусна плоча: 115x230 mm, брусен лист: 115×280... Прочитај повеќе

2,859 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10180Нема инфорамции

• Моќност: 230-240V~50Hz
• Јачина: 300W
• Број на вртежи: 6.000 - 12.000 min-1
• Број на вибрации: 12.000 - 24.000 min-1
• Пречник на вибрациски круг: 2,5 mm 
• Брусна плоча: 115x230 mm, брусен лист: 115×280 mm
• Сад за собирање прашина
• Димензии (mm): 345 x 130 x 195
• Тежина: 2,2 kg 

2 години гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-AJ12-300 - Вибрациона брусалка

2,859 ден