OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO IE-AG750 - Професионална аголна брусалка

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 750W Вртежи: 12.000 rpm во празен од Осовина: M14 2 додатни положби за рачката Големина на диск Ø 115 mm Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8571Нема инфорамции
Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 750W Вртежи: 12.000 rpm во празен од Осовина: M14 2 додатни положби за рачката Големина на диск Ø 115 mm Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 128 (Ш) x 120 (В) Гаранција: 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO IE-AG750 - Професионална аголна брусалка

2,999 ден