OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO HTWR 65 - Сет алати

• 1/4” Наставки: • (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm• 3/8" Наставки: • (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22,... Прочитај повеќе

4,299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 626Нема инфорамции

• 1/4” Наставки: 
• (12 парчиња), 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
• 3/8" Наставки: 
• (11 парчиња) 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 22, 24 mm
• Универзален зглоб: (2 пар) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8")

• 3/8" Искра приклучок: (2 парчиња) 16 mm in 21 mm
• 3/8" Продолжеток на клуч: (2 парчиња) 75 mm (3") in 150 mm (6")
• 1/4” Продолжеток на клуч: 75 mm (3")
• Приклучок за клуч: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4") in 9,5 mm (3/8")
• Вилечести клуч: (5 парчиња) 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-17 mm

• 25mm наставки: (20 парчиња)
• Рамен наставак (SL): 3, 4, 5, 6, 6
• Кружни наставак(PH): 0, 1, 2, 2, 3 
• Inbus наставак(H): 3, 4, 5, 6
• Torx наставак(T): 10, 15, 20, 25, 30, 40
• Штрафцигер: (2 парч) (-) (+) 6x100 mm
• 1/4” Редуциран наставак: 1 пар

• Плочеста клештиа 150 mm (6")
• Папагалка клешта: 250 mm (10”)
• Диагонална клешта: 150 mm (6")
• Клешти за кратење: 170 mm (7”)
• Магнетна рачка: 1 kos
• Пакување: кутија

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO HTWR 65 - Сет алати

4,299 ден