OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO FST152 - Сет бургии за бетон

Содржи бургии за бетон: 3 x 3.0 mm; 3 x 4.0mm; 3 x 5.0mm; 2 x 6.0mm; 2 x 8.0mm; 2 x 10.0mm Пакување: блистер Сетот содржи вкупно 15 парчиња. Димензии... Прочитај повеќе

599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8138Нема инфорамции

Содржи бургии за бетон:
3 x 3.0 mm; 3 x 4.0mm; 3 x 5.0mm; 2 x 6.0mm;
2 x 8.0mm; 2 x 10.0mm

Пакување: блистер
Сетот содржи вкупно 15 парчиња.
Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 31 (Ш) x 225 (В)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO FST152 - Сет бургии за бетон

599 ден