OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO FST151 - Сет бургии за метал

Содржи бургии за метал: 2 x 1.5 mm; 2 x 2.0 mm; 2 x 2.5 mm; 1 x 3.0 mm 1 x 3.2 mm; 1 x 3.5 mm; 1 x 4.0... Прочитај повеќе

599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8137Нема инфорамции

Содржи бургии за метал:
2 x 1.5 mm; 2 x 2.0 mm; 2 x 2.5 mm; 1 x 3.0 mm
1 x 3.2 mm; 1 x 3.5 mm; 1 x 4.0 mm; 1 x 4.5 mm
1 x 5.0 mm; 1 x 6.0 mm; 1 x 8.0 mm; 1 x 10.0 mm

Пакување: блистер
Сетот содржи вкупно 15 парчиња.
Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 31 (Ш) x 225 (В)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO FST151 - Сет бургии за метал

599 ден