OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO 47-T1 - Скалпел

Нож со сечило 62x19 mm Сечило 1+4 SK4 (со три раба за сечење) Сечило со дебелина од 0,6mm Фиксирање на сечилото за подобро и попрецизно сечење Замена на сечилото без алат... Прочитај повеќе

799 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 8146Нема инфорамции

Нож со сечило 62x19 mm

Сечило 1+4 SK4 (со три раба за сечење)
Сечило со дебелина од 0,6mm
Фиксирање на сечилото за подобро и попрецизно сечење
Замена на сечилото без алат
Чување на сечилото: држач за 4 сечила
Потполно метално куќиште, обложено со гума за поголема удобност и безбедност при употреба

Пакување: блистер
Димензии на блистерот (во mm): 215 (Д) x 78 (Ш) x 30 (В)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO 47-T1 - Скалпел

799 ден