OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO 39 - Сет алати

• клешти: 150 mm (8 ") • Карпентер чекан: 227g (8 мл) • комунални нож: 18 mm • метар: 3 m x 16 mm • Ножици нерѓосувачки • 6 шестоаголни клучеви... Прочитај повеќе

1,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2707Нема инфорамции
• клешти: 150 mm (8 ")
• Карпентер чекан: 227g (8 мл)
• комунални нож: 18 mm
• метар: 3 m x 16 mm
• Ножици нерѓосувачки
• 6 шестоаголни клучеви Ален: 1.5 - 10 mm
• Прецизни одвртувачи: 2x крст (0.1); ниво 2x (2.4 mm, 3.0 mm)
• Магнетна рачка наставки: e: 6.35 mm (1/4 ")
• Магнетен продолжеток на битови: 60 mm
• 25 mm продолжувањата (20 парчиња) Директно фитинзи
• (E): 3, 4, 5, 6
• крст-продолжувањата (PH): 1, 2, 3
• крст-приклучоци со ѕвезда (PZ): 1, 2, 3
• Ален приклучоци (H): 3, 4, 5, 6
• Торкс приклучоци (T): 10, 15, 20, 25, 27, 30
• Пакување: куфер
• Димензии (во mm): 320 (D) x 80 (W) x 185 (V)
Пакување надворешното пакување Надворешното пакување EAN Код: 3830042564706
• картон димензии (во mm): 390 (D) x 335 (W) x 355 (V)
• Количина: 8 парчиња / кутија
• Нето тежина: 16.0 kg
• Бруто тежина: 17.0 kg
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO 39 - Сет алати

1,399 ден