OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO 39 - Сет алати

• клешти: 150 mm (8 ")
• Карпентер чекан: 227g (8 мл)
• комунални нож: 18 mm
• метар: 3 m x 16 mm
• Ножици нерѓосувачки
• 6 шестоаголни клучеви Ален: 1.5 - 10 mm
• Прецизни одвртувачи: 2x крст (0.1); ниво 2x (2.4 mm, 3.0 mm)
• Магнетна рачка наставки: e: 6.35 mm (1/4 ")
• Магнетен продолжеток на битови: 60 mm
• 25 mm продолжувањата (20 парчиња) Директно фитинзи
• (E): 3, 4, 5, 6
• крст-продолжувањата (PH): 1, 2, 3
• крст-приклучоци со ѕвезда (PZ): 1, 2, 3
• Ален приклучоци (H): 3, 4, 5, 6
• Торкс приклучоци (T): 10, 15, 20, 25, 27, 30
• Пакување: куфер
• Димензии (во mm): 320 (D) x 80 (W) x 185 (V)
Пакување надворешното пакување Надворешното пакување EAN Код: 3830042564706
• картон димензии (во mm): 390 (D) x 335 (W) x 355 (V)
• Количина: 8 парчиња / кутија
• Нето тежина: 16.0 kg
• Бруто тежина: 17.0 kg

1,399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Iskra ERO 39 - Сет алати

  1,399 ден