OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra ERO 38G-S1 Скалпел

Нож со одстранливо сечило 80x9 mmЕдно сечило SK4 (со три раба за сечење)Сечило со дебелина од 0,4mmСечило со 7 делови за поретко менувањеБлокада(заклучување) на сечилото за што поголемо и попрецизно сечењеСечило... Прочитај повеќе

149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
Нож со одстранливо сечило 80x9 mm
Едно сечило SK4 (со три раба за сечење)
Сечило со дебелина од 0,4mm
Сечило со 7 делови за поретко менување
Блокада(заклучување) на сечилото за што поголемо и попрецизно сечење
Сечило од нерѓосувачки метал
Ергономска рачка од еластомер за удобност при употреба    Пакување: блистер
Димензии на блистерот (во mm): 180 (Д) x 50 (Ш) x 15 (В
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra ERO 38G-S1 Скалпел

149 ден