OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra EPP-40-42-9 - Електрична тава

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 1500W Термостат со макс. температура од 240 ° C Контрола на температурата Нелеплива површина Стаклен капак Соодветна рачка Лесно за чување Ниска потрошувачка на... Прочитај повеќе

2,290 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 10372Нема инфорамции
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz Моќност: 1500W Термостат со макс. температура од 240 ° C Контрола на температурата Нелеплива површина Стаклен капак Соодветна рачка Лесно за чување Ниска потрошувачка на енергија Големина на панелот: ø 400 mm Длабочина на садот: 90 mm Димензии на пакувањето (во mm): 415 x 415 x 150 Нето тежина: 6,00 kg Гаранција: - 2 години
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra EPP-40-42-9 - Електрична тава

2,290 ден