OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra EPP-40-42-7 - Електрична тава

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz• моќност: 1500W• Термостат со максимална температура од 240 ° C• Индивидуална контрола на температурата• Антилеплива обвивка• Целосен стаклен капак• Рачка на примерокот• Лесен за... Прочитај повеќе

1,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 7007Нема инфорамции
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• моќност: 1500W
• Термостат со максимална температура од 240 ° C
• Индивидуална контрола на температурата
• Антилеплива обвивка
• Целосен стаклен капак
• Рачка на примерокот
• Лесен за чување
• Ниска потрошувачка на енергија
• Внатрешни димензии на тавата: ø 400 mm
• Надворешна димензија на тавата: 20 420 mm
• Длабочина на тавата: 70 мм

• Димензии на пакувањето (во мм): 415 (L) x 140 (W) x 415 (H)
• Нето тежина: 4,00 кг
• Бруто тежина: 4,25 кг

• 24 месеци гаранција

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra EPP-40-42-7 - Електрична тава

1,999 ден