OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra E180 - 18V Батерија за батериска штрафилица

Јачина – 18 V 1500 mAhМатеријал за напон – Li-ionИзработка од тврда пластикаПатронски систем за монтирањеКопче за лесно вадење2 светлосни индикатори (црвен = се полни, зелен = наполнето)Стандарден приклучук за полнач... Прочитај повеќе

1,599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 1045Нема инфорамции

Јачина – 18 V 1500 mAh
Материјал за напон – Li-ion
Изработка од тврда пластика
Патронски систем за монтирање
Копче за лесно вадење
2 светлосни индикатори (црвен = се полни, зелен = наполнето)
Стандарден приклучук за полнач О + - на 12 V – 0,2 A (одговараат и на двата модели 144 и 180)

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra E180 - 18V Батерија за батериска штрафилица

1,599 ден