OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DT2140 Електричен тример

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz• моќност: 550W• Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута• Дијаметар за сечење: Ø 300 mm• Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm• Телескопска рачка: 22 см• Должина... Прочитај повеќе

2,999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Нема инфорамции
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz
• моќност: 550W
• Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута
• Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
• Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm
• Телескопска рачка: 22 см
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DT2140 Електричен тример

2,999 ден