OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Iskra DT2100 Електричен тример

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz• моќност: 250W• Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута• Дијаметар за сечење: Ø 220 mm• Должина на кабелот: 35 см• 24 месеци гаранција Прочитај повеќе

1,499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Iskra DT2100Нема инфорамции
• Напон: 230V-240V ~ 50Hz
• моќност: 250W
• Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута
• Дијаметар за сечење: Ø 220 mm
• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Iskra DT2100 Електричен тример

1,499 ден